Виготовлення відкатних воріт

Виготовлення відкатних воріт

Ковані відкатні ворота – це сучасний дизайн, зручність та економія простору. Дана конструкція, в умовах щільності забудови приватного сектору та невеликих прибудинкових територій, – є найбільш раціональним рішенням оформлення в’їзду-виїзду на територію. У поєднанні з художньою ковкою вони виконуватимуть не тільки свою основну функцію, але й стануть прикрасою вашої приватної ділянки.

У нас Ви можете придбати розсувні ворота різного дизайну з їх встановленням у місті Львів та області. Пропонуємо до вашої уваги фото останніх робіт від Кузня МК:

Відкатні ворота для вашого комфорту

Відкатні (або розсувні/відсувні) ворота відкриваються вздовж огорожі, що значно економить простір. Специфіка механізму роботи надає їм міцності та більшої витривалості у порівнянні з іншими механізмами (не просідають стовпи) – ресурс більш ніж 25 тис. робочих циклів. Також вам не прийдеться відгортати сніг кожного разу при користуванні. Також даний тип конструкції – це просто, модно та стильно.

Відсувні ворота можуть бути:

 • Відкритого та закритого типів;
 • Прозорі з ковки;
 • Обшиті полікарбонатом;
 • З профнастилу та ковкою;
 • З автоматикою та без неї (можна відсувати вручну).

У нашій майстерні для вас працює все – сучасні технології кування, величезний досвід наших майстрів, вигадливість професійних дизайнерів, матеріали високого ґатунку. Ми виготовляємо відсувні ворота згідно ваших розмірів і втілюємо любі побажання клієнта у реальність.

Наша компанія пропонує вам:

 • Велику кількість готових ескізів у нашому каталозі;
 • Виготовлення кованих виробів за вашим фото або малюнком;
 • Ексклюзивні дизайнерські моделі за індивідуальним замовленням, що підкреслять унікальність вашого смаку;
 • Швидке виконання замовлень;
 • Майже необмежений експлуатаційний вік, високу якість і міцність наших виробів;
 • 100% гарантію на наші ковані вироби;
 • Договір з виконання робіт із зазначенням всіх деталей;
 • Адекватні ціні та систему знижок;
 • Задоволення від співпраці з нами.

Наші ціни

Ковані відкатні ворота від компанії Кузня МК мають відповідну до якості ціну. Вартість залежить від багатьох чинників – малюнок, матеріали, особливості конструкції, автоматика, тощо.  Комфорт та краса мають високу ціну. Але ми пропонуємо гарні ціни за наші високі стандарти роботи.

НайменуванняЦінаОдиниці виміру
Відсувні воротавід 19000 грн.1 шт.
Встановлення 10-15% від вартості1 шт.

Вартість залежить від розмірів і особливостей виробу. Найвагомішою особливістю є стилістика воріт та матеріал яким вони обшиваються. Наприклад модернові та сучасні ворота з профнастилу можуть коштувати в рази дешевше від  кованих, такого ж розміру.
Детальнішу інформацію щодо формування ціни на ковані вироби можна переглянути тут.

Замовлення відкатних воріт

Завжди існує проблема вибору не тільки дизайну, але й матеріалу, автоматики та пошуку найраціональнішого вирішення для установки. Тому ми намагаємося допомогти нашим клієнтам і пропонуємо:

 • Фотографії наших робіт представлених на цьому сайті;
 • Візит до нашого офісу та перегляд друкованих каталогів;
 • Виклик нашого фахівця з каталогами (в межах Львова +15 км – безкоштовно);
 • Розробка індивідуального ескізу.

Після виїзду інженера-консультанта на об’єкт, ми проводимо необхідні конструкторські розрахунки, затверджуємо дизайн та підписуємо договір.  Більше інформації, щодо процесу замовлення можна знайти тут.

Зателефонуйте нам і ви отримаєте безкоштовну консультацію і змогу зробити замовлення.

Переваги та функціональність

Основна перевага відкатних воріт полягає у тому, що вони відчиняються (від’їжджають) в сторону вздовж паркана, завдяки чому відбувається значна економія простору, також на відміну від розпашних брам, відкатні у відкритому стані не перегороджують вхід з боків.

Зразок конструкції відкатних воріт

Ще однією не мало важливою перевагою даного типу воріт є те, – що сама конструкція розміщена в сантиметрах над землею, тобто при відкритті, або закритті, вони не торкаються поверхні землі. І Вам не потрібно буде спеціально розчищати ділянку від снігу чи листя тільки для того щоб відчинити ворота.

Загальна конструкція складається:

Принцип роботи відкатних воріт

З закладної, яка бетонується на глибину зони промерзання, закладна виготовлена з товстостінного швелера та профільних труб, або арматури, таким чином, щоб бути максимально закріпленою у бетоні. В результаті отримуємо фундамент, який призначений для відкатних воріт довжиною до 6-7 м.

Принцип роботи відкатних воріт

З консольно-роликової система до якої входять:

 • Спеціальна балка (омега- профіль), яка є одночасно нижньою частиною рами воріт. Особлива геометрія якої , надає більшу жорсткість та надійність, що є дуже важливо, так як основне навантаження відбувається саме на балку.
 • Дві роликові платформи, що кріпляться до закладної, та частиною з роликам знаходяться в середині омега-профілю, що саме і забезпечує легке ковзання.

Принцип роботи відкатних воріт

Верхні направляючі ролики , прикріплені до стовпа, який в свою чергу приварений до закладної. Ролики призначені для утримання воріт у рівному вертикальному положенні, тобто при відсуванні конструкція не буде хитатись.

У передній частині рами встановлюється наїздний ролик. Ролик при закритті заїжджає на вловлювач, що кріпиться до парканного стовпа, або спеціального приймаючого стовпця. Таким чином відбувається розвантаження балки.

Принцип роботи відкатних воріт

 

Отож, не витрачайте свій дорогоцінний час на довгі роздуми про варіанти воріт, що будуть пасувати візуально і технічно до вашого паркану та території. Подзвоніть нам, так як ми в змозі виготовити ворота будь-якої складності і поєднати їх з художньою ковкою і різними архітектурними стилями.

Call Now Button