Наші Ціни

 Формування ціни включає в себе:

  • Розробку індивідуального ескізу, проекту. Це не обов’язкова складова формування ціни, так як Ви можете вибрати виріб з каталогу (більше 7000 фото та ескізів).
  • Вартість та кількість металу. Квадрат, кругляк, круглі та профільні труби, полоси, кутники… і т.д. Також на ціну впливає товщина розрізу, або стінок металопрокату. Наприклад перила виготовленні з 14мм квадрату будуть дорожчим за ідентичні, але виготовленні з 12мм квадрату. (більша вага та вартість металу, необхідна більша кількість витратних матеріалів та часу для виготовлення).
  • Технічну та художну складність конструкції. Впливає на кількість робочого часу для виготовлення виробу та його завершальну обробку.
  • Витратні матеріали для виготовлення. (Електроенергія, електроди, зварювальний дріт, газ та кисень, вугілля для кузні, абразиви, свердла … ).
  • Витратні матеріали фінішної обробки. Зачистка та шліфовка швів і стиків, антикорозійна обробка, шпаклювання, ґрунтування, фарбування, нанесення патини та інше.
  • Об’єми замовлення. В залежності від об’єму замовлення може проводитись автоматизація, пристосування процесу виробництва до певного малюнку та типу конструкції, що зменшує витрати робочого часу.
  • Встановлення виробу. Вартість встановлення виробу становить від 10% до 20% від вартості самого виробу, та залежить від 2 основних факторів – складність та умови встановлення (тип конструкції, висота на якій проводиться монтаж, поверхня на яку відбувається монтаж і т.д.), та відстань доставки. Наприклад вартість монтажу перил, на бетонну поверхню, або на плитку чи дерево може різнитись в 2 рази.

* Усі ціни включають знежирення, ґрунтування та фарбування. Додатково можна замовити піскування та цинкування, в цьому випадку гарантія на вироби становить 5 років.
* На хвіртки, двері та дверні решітки ціна вказана без урахування ціни замка, але з врахування роботи по встановленню замка. Замок надає сам клієнт, або доручає нам його купівлю.

Ковані Ворота

Комплект з хвірткою починається від 25 тис грн. В середньому клієнти замовляють 35 тис грн. за комплект.

Відкатні ворота

Ціна починається від 19 тис грн. за ворота з профнастилу. Ковані в середньому коштують 35 тис грн.

Ковані Перила

Самі прості від 1400 грн. за метр погонний. Гарні ковані перила починаються від 1800 грн. В середньому замовляють від 2500 грн.

Решітки на Вікна

Ціна за метр квадратний починається від 1300 грн. В середньому замовляють решітки від 1600 грн м кв.

Огорожі

В середньому 1500 грн за м кв. Але ціна сильно залежить малюнку та кількості секцій. Ціна рахується за 1 секцію.

Ковані балкони

Ціна від 1300 грн. за метр погонний. В середньому клієнти надають перевагу балконам від 2500 грн. за м.п.

Ковані Дашки

Ціна одного дашка з полікарбонатом шириною 2.1 м та виступом від стіни 1.3 м – починається від 4500 грн.

Металеві сходи

Ціна сходів на одному направляючому – 1300 грн. за сходинку. На двох направляючих 1300 грн. за сходинку.

Металеві двері

Двері в підвал або під’їзд розміром до 1мх2м – 4500 грн. Ціна на двері більшого розміру рахується індивідуально.

Ковані ліжка

Ціна сильно залежить від розмірів та малюнку ліжка. Ліжко складається з 3-х частини. В середньому ціна становить 10-15 тис грн.

Інші вироби

Всі інші ковані вироби рахуються індивідуально, відповідно до складності малюнку, розмірів та додаткових вимог.
Call Now Button